tren

Koronavirüs (Covid-19) Sünnet Yapılmasına Engel Mi?

Koronavirüs (Covid-19) Sünnet Yapılmasına Engel Mi?
02.01.2021
624

Koronavirüs (Covid-19) pandemi döneminin başlaması ile birlikte, kısıtlamalar hayatımıza girmiştir. Özellikle özel günlerimiz, bu kısıtlamalar arasında yer alan başlıca konular arasında yer alır. Erkek çocuklarımızın en özel günlerinden biri sayılan sünnet düğünleri de bu kısıtlamalar arasındadır. Bu durum akıllara, pandemi döneminde sünnetyapılır mı, sorusunu getirmektedir. Korkmaz sünnet adı altında sizlere hizmet veren firmamız, pandemi döneminde sünnet operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Birçok kişi tarafından tercih edilen firmamız, sünnet operasyonu konusunda oldukça başarılıdır. Bu alanda en iyisi olmayı başararak sizlerin memnuniyetinizi kazanmak, firmamızın amaçları arasında yer alır.

Pandemi Kurallarına Uyularak Sünnet Operasyonu

Korkmaz Sünnet İstanbul sünnet operasyonlarımızı, koronavirüs (covid-19) pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Böylece hem sizin sağlığınızı hem de çocuğunuzun sağlığını korumaya özen gösteriyoruz. Pandemi kuralları gereği, sünnet için her aileden sadece beş kişi alabiliyoruz. Tüm tedbirler alınarak sünnet operasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Sünnet Operasyon Yöntemleri

Hijyen açısından tüm tedbirler alınmaktadır. Sünnet işlemleri konusunda son derece profesyonel olan ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Sünnet operasyonlarında kullanılan iki yöntem bulunmaktadır:

  • Klasik sünnet
  • Estetik sünnet

Klasik sünnet, estetik sünnet yöntemine göre daha sağlıklı ve doğal olandır. Bu bakımdan yerimizin önerdiği sünnet yöntemi, klasik sünnettir.

Randevu Aralıklı Hizmet

Koronavirüs(covid-19) pandemi döneminde sünnet operasyonlarınızı gerçekleştirebilmek için randevu aralıklarını oluşturuyoruz. Böylece belirlenen tarihlerde sünnet işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Yerimizden randevu alarak, çocuğunuzun sünnet olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece pandemi dönemi gereği alınan tedbirler kapsamında, sünnet işlemlerinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Ağrısız ve Acısız Sünnet İşlemi

Çocuklarınızın sünnette karşı olan ön yargılarını yıkan yerimiz, alanında son derece popüler olmayı başarmıştır. Sünnet odalarımız, çocuklarınızın kendilerini rahat hissetmeleri açısından özel olarak hazırlanmaktadır. Bu odalar, son derece hijyeniktir. Ayrıca çocuklarınızın, sünnet anında keyif almasını sağlayarak ağrı ve acı çekmesini önlüyoruz. Sünnet operasyonlarımızı gerçekleştirirken çocuklarınızın, rahat ve mutlu olmalarına son derece önem veriyoruz. Böylece hayatlarında güzel bir anı olmasına katkı sağlıyoruz.

Her Yaş Grubu İçin Sünnet İşlemi

Sünnet işlemi için belirlenen bir yaş aralığı yoktur. Bu nedenle her yaştan çocuklarınızın sünnet işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Koronavirüs(covid-19) pandemi döneminde de sünnet işlemlerimiz devam etmektedir. Çocuğunuzu sünnet ettirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ancak pandemi kurallarından dolayı her aileden sadece 5 kişiyi yerimize alabiliyoruz. Tüm yaş grubu çocuklarınız için sünnet işlemlerinizi uzman bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle sünnet işleminin, çocuklarınızda travma durumu yaratmaması için gerekli olan tüm desteği sizlere sağlıyoruz.

Bu sebepten dolayı yeni doğan bebekleriniz için de sünnet operasyonunu sağlıyoruz. Çocuğunuzun bu anı hatırlamamasını istemeniz oldukça normaldir. Bu bakımdan eğer şartlar uygun olursa yeni doğan sünnet operasyonunu gerçekleştiriyoruz. Sünnet işlemi sırasında tüm pandemi tedbirlerine dikkat ediyoruz. Böylece güvenli ve hijyenik bir operasyon olmasını sağlıyoruz. Ağrısız ve acısız sünnet işlemi yaparak çocuklarınızın, sünnet anını güzel hatırlamasını sağlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?