tren

Cerrahi Sünneti

Anasayfa » Cerrahi Sünneti

Cerrahi sünnet operasyonu yenidoğan ve çocuklarda oldukça sık tercih edilen, ebeveynlerin özellikle tercih ettiği sünnet seçeneğidir. Sünnet; çocuğunuzun idrar yolu enfeksiyonlarından, penis kanserinden, ileriki yaşantısında cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmasını sağlar. Cerrahi sünnet birçok ebeveyn tarafından, özellikle kliniğimizde yapılması tercih edilen elzem bir işlemdir. Cerrahi sünnet özellikle uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde birçok komplikasyon meydana gelebilir.

Çocuğunuzun sağlıklı bir sünnet operasyonu geçirmesi için rahat ve sakin bir klinik ortamı gereklidir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız hem ebeveynlerin hem çocuğun sakin ve rahat olması için gerekli ortamı hazırlayarak çocuğun sünnet operasyonunun oldukça kolay geçmesini sağlamaktadırlar. Çocuklar için önemli olan sünnet operasyonu, çocuğu birçok rahatsızlıktan korur aynı zamanda çocuğun ileriki yaşlarda hem sağlık açısından hem de estetik açıdan rahat etmesini sağlar.

Çocuğunuz İçin Sağlıklı Sünnet Operasyonu

Çocuk sünneti erken yaşta yapıldığında çocuk için minimum psikolojik baskı oluşturur, doğru stres yönetimi ile çocuk rahat bir şekilde sünnet operasyonunu atlatır. Sünnet sonrası bakım oldukça önemlidir. Sünnet sonrasında uygun bakım sağlandığı sürece yaklaşık 1 hafta gibi bir süreçte iyileşme gerçekleşir.

Çocuğun iyileşme sürecinde genellikle yatması, dinlenmesi ve bölgeye teması engellenmelidir. Aksi takdirde kanama ve enfeksiyon gibi sebeplerle iyileşme süreci uzayabilir. Kliniğimizde çocuğunuz için sağlıklı ve hijyenik bir şekilde sünnet operasyonu gerçekleştirilir. Hem sünnet öncesi, hem sünnet esnasında hem de operasyon sonrasında gözlem ve takip oldukça önemlidir. Herhangi bir sorun ile karşılaşılmadığı takdirde çocuk ebeveynleri ile evine gönderilir ve kısa sürede iyileşmesi beklenir. Çocuğunuzun güvenilir sünnet operasyonu geçirmesi ve kısa sürede iyileşerek sağlığına kavuşması için sizler de alanında uzman ekip arkadaşlarımızın, uzman doktorlarımızın sizlere sunduğu cerrahi sünnet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Cerrahi sünnet operasyonu oldukça sık tercih edilen, minimum komplikasyonun görüldüğü oldukça güvenilir ve sağlıklı bir sünnet seçeneğidir.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?