tren

Erişkin Sünneti

Anasayfa » Erişkin Sünneti

Korkmaz sünnet, her yaş grubu çocuklarınız için sünnet operasyonunu gerçekleştirmektedir. Çeşitli sağlık sorunlarından dolayı küçük yaşta sünnet olamayan çocuklarınız için erişkin sünnet hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Böylece her yaş grubu için sünnet işlemlerini, yerine getiriyoruz. Erişkin sünnet operasyonlarımızda tüm hijyen kurallarına uyarak, güvenli bir şekilde sünnet işleminizi yerine getiriyoruz. Yaşım ilerledi sünnet olabilir miyim, diye düşünmenize gerek kalmadan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Erişkin sünnet hizmetimizle, yaşınız kaç olursa olsun sünnet operasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Sünnet İşlemi Erişkin sünnet işlemlerimizi, acısız ve ağrısız bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece sünnet sırasında ve sünnet sonrasında acı hissetmemenizi sağlıyoruz. Sünnet operasyonlarınızı, alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Alanında en iyisi olmayı başaran sünnet ekibimiz ile birçok kişi tarafından tercih edilen sünnet kliğini olmayı başardık.

Erişkin Sünnet İşlemi

Sünnet için en uygun yaş aralığı 2 ile 10’dur. Ancak yeni doğan sünneti de kliniğimizde yapılmaktadır. Ancak bazı nedenlerden dolayı sünnet olamayan erişkin bireylerin sünnet işlemlerini de yerine getiriyoruz. Erişkin sünnet hizmetimizde, tüm tıbbi kurallara uyularak sünnet işlemi yapılmaktadır. Bireyin tüm kontrolleri kliniğimiz tarafından takip edilmektedir. Ağrı ve acı hissedilmemesi konusunda son derece tedbirli olan kliniğimiz, bu alanda oldukça profesyoneldir.

Erişkin Sünnet İşlemi Yöntemleri Erişkin sünnet işlemi yöntemleri de tıpkı diğer sünnet işlemleri ile aynıdır. Erişkin sünnet işlemlerinde, diğer sünnet operasyonlarına göre daha fazla hassasiyet gösterilmektedir.

Erişkin sünnet operasyonunda tercih edilen yöntemler şunlardır:

  • Estettik sünnet
  • Klasik sünnet

Bu yöntemler arasında özellikle klasik sünnet, en sağlıklı operasyon yöntemimizdir. Bu nedenle genel olarak uyguladığımız yöntem, klasik sünnet işlemidir.

Erişkin Sünnet İşlemi Nasıl Yapılır?

Sünnet, erkek çocuklarımızın sağlığı açısından önemli bir operasyondur. Erişkin sünnet işleminde öncelikle lokal anestezi verilir. Böylece bireyin acı ve ağrı hissetmesi engellenir. Ardından sağlığınız açısından uygun olan sünnet işlemi yöntemini gerçekleştiriyoruz. Sünnet işlemlerimiz sırasında tüm hijyen kurallarına uyuyoruz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?