tren

Erişkin Sünneti

Anasayfa » Erişkin Sünneti

Özellikle çocukluk dönemlerinde sünnet olmamış yetişkinler, belirli bir yaşa gelince çeşitli dinsel veyahut psikolojik sebepler ile sünnet olmak isteyebilir. Bu nedenle yetişkin bireyler de sünnet operasyonu talebi ile karşımıza çıkabilmektedir. Bu noktada bireyler, genel olarak söz konusu durumu açıklamakta ve sünnet taleplerini dile getirmekte zorlanabilirler. Özellikle sünnet sürecinde mahremiyete oldukça önem veren yetişkin bireyler için profesyonel seviyedeki yetişkin sünnet operasyon hizmetleri, dünyanın birçok farklı noktalarında olduğu gibi ülkemizde de alanında yetkin hekimlerce uygulanmaktadır.

Profesyonel Yetişkin Sünnet Operasyonu

Yetişkin bireylerde sünnet öncesi kaygı durumu da oldukça yoğun bir şekilde karşımıza çıkabilmektedir. Bu sebeple sünnetten önce bireylerin işlem ve sonrası ile ilgili soruları detaylıca konuşularak psikolojik rehabilitasyon sağlanması da elzemdir. Söz konusu bu bilgi alışverişi süreci sonunda; doğru iletişim ile operasyon işlemi çok daha kolay ve ağrısız bir şekilde atlatılabilmektedir. Hasta ile doğru bir şekilde kurulan iletişim, sünnet operasyonunun da oldukça başarılı bir şekilde sonuçlandırılması açısından oldukça önemlidir.

Yetişkin bireylerde sünnet derisi, penis organı gelişimini tamamen tamamlamış olduğu için doğal olarak çok daha geri çekilmiş haldedir. Bu noktada; operasyon sürecinde sünnet derisinin çocuklara nazaran çok daha az bir kısmı çıkarılmaktadır. Bu sebeple de nispeten çok daha küçük bir cerrahi müdahale yapılması yeterli olacaktır. Söz konusu erişkin sünneti sürecinde de sünnet lokal anestezi metodu uygulanmaktadır. Güncel olarak en çok kullanılan tıbbi metotların başında gelen lokal anestezi yöntemi, pek çok çeşitli özelliklere de sahip olması ile karşımıza çıkmaktadır.

Lokal anestezi metodu, temel olarak ağrısız bir yöntemdir. Penis organının uyuşturulmasının ardından ağrı hissi kesinlikle oluşmamaktadır. Sünnet işleminin ardından birey, rahatlıkla pantolonunu giyebilir ve normal yaşamına da devam edebilir. Ancak yine de ameliyat öncesi eşofman tarzı rahat kıyafetler ile gelinmesi önerilmektedir. Ertesi gün işine geri dönebilen bireyler, cinsel hayatlarına da normal bir şekilde devam edebilmektedir. Hem hijyen açısından faydalı olması hem de penis kanseri riskinin düşürülmesi için elzem olan yetişkin sünneti, günümüzde de oldukça yüksek oranda tercih edilen bir operasyon olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uygun Seviyede Yetişkin Sünnet Fiyatları

Özellikle yetişkin sünnet fiyatları kapsamında oldukça uygun seviyede bir ücret skalası ile öne çıkmakta olan Korkmaz Sünnet markamız, kendi sektöründe lider ve öncü düzeydeki hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Lokal anestezi ile profesyonel erişkin sünnet hizmetleri hususunda alanında en çok tercih edilen firmaların başında gelmekte olan kliniğimiz, pek çok çeşitli modernize iletişim yollarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Gün içerisinde Korkmaz Sünnet markamızın envaiçeşit operasyon hizmetlerine;

  • Klinik GSM telefon numaramız, firma internet web sitemiz, kurumsal e-mail adresimiz veya
  • İstanbul ili Eyüp ilçe klinik merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?