tren

Bol Eğlenceli Sünnet

Anasayfa » Bol Eğlenceli Sünnet

Dini açıdan oldukça önemli bir yere sahip olan sünnet, toplumumuz tarafından oldukça önemsenmektedir. Erkekliğe ilk adım olarak görülen sünnet erkek çocuklarının sağlığı açısından yapılması gereken bir operasyondur.

Sünnet Psikolojisi

Sünnet çoğu çocuğun psikolojisini olumsuz yönde etkilemekte ve onlar üzerinde travma yaratmaktadır. Bunun sebebi ailenin bu işlem öncesinde ve işlem sonrasında çocuğu korkutmasından ya da sünnet işlemi anında doktorun yanlış bir operasyon yapmasından kaynaklanmaktadır. Çocuğu sünnet psikolojisi konusuna önceden alıştırmak oldukça önemlidir. Aileler çocuğun, bu işlemden korkmaması gerektiğini önceden çocuğa anlatmalı ve çocuğu rahatlatmalıdırlar.

Sünnet hem çocuk açısından hem de aile açısından eğlenceli hale getirilmelidir. Bu sayede her iki tarafta bu olaydan olumlu yönde etkilenecektir. Aileler eğlenceli bir sünnet düğünü için sünnet alanına müzisyenler, davul ve zurnacılar ya da palyaçolar çağırabilir, sünnet fotoğrafçısı tutarak o anları ölümsüzleştirebilirler.

En Sağlıklı Sünnet

Özellikle pandemi şartları altında sünnet işlemi kişilerin kafasında soru işareti bırakmaktadır. Bizler korkmaz sünnet olarak alanında en iyi doktorlarla sizlere en sağlıklı ve en güvenilir sünnet hizmeti sunmaktayız. Hijyen koşullarına dikkat etmekte ve bu süreci büyük bir titizlikle takip etmekteyiz. Güler yüzlü, yılların deneyim ve tecrübesine sahip doktorlar ve çalışanlarımız sayesinde çocuğunuzu sünnet ettirmek artık kabusunuz olmayacak. Sizlerde kafanıza takılan soruları bizlerle paylaşabilir ve doktorlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?