tren

Video Galerisi

Anasayfa » Video Galerisi

Sektörünün öncü kliniklerinden olan Korkmaz Sünnet Kliniği, müşterilerine sünnet hakkında sunduğu ve müşterileri tarafından da oldukça memnun kalınan hizmetleri ile her geçen gün müşteri portföyünü daha da artıran bir klinik haline dönüşmüştür. Bu sayede sektördeki güvenilirliğini her geçen gün daha da arttıran Korkmaz sünnet, ekibi ile birlikte özen ile gerçekleştirdiği sünnet ameliyatı işlemleri ile Türkiye’de güvenilir bir klinik olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemiştir.

Korkmaz Sünnet Kliniği’nin Sünnet Operasyonunda Fark Yaratma Nedenleri

Sünnet ameliyatı, tüm çocukların çok korktuğu bir ameliyat olma özelliği taşımaktadır. Biz de korkmaz sünnet kliniği olarak tüm çocukların korkusuz, konforlu ve başarılı bir şekilde sünnet ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sünnet hakkında çocukların hafızalarına kazınan tüm olumsuz bilgileri ve korku dolu anları silmiş oluyoruz.

Hangi tıbbi operasyon olursa olsun operasyon öncesinde hijyenik koşullar sağlanmasının önemini bilen korkmaz sünnet​​​​​​​ aynı zamanda tüm operasyonlarda, onu yapanın alanında uzman olmasının gerekliliğini de kavramış bir sünnet kliniğidir. Bu sayede sünnet olacak çocukların fiziksel sağlığını kusursuzca koruyan bir klinik olma özelliğini de kazanmıştır. Ayrıca sünnet olacak çocukların yaşı her zaman büyük olmaz.

Bazen kliniğe, bebekler de sünnet olmak için getirilir. Onların da sünnetten korkmamaları ve sünnet esnasında acı çekmemeleri için sünnet operasyonu sırasında operasyonu yapacak uzmanın güler yüzlü ve empati sahibi olması oldukça önemlidir.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?