tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Korkmaz sünnet ailesi uzun yıllardır deneyimli ve uzman doktorları, profesyonel ekip arkadaşları aracılığı ile sünnet hizmeti sağlamaktadır. Hem sağlık hem dini hem de estetik açıdan gerçekleştirilen sünnet hizmeti, kliniğimiz bünyesinde tamamen steril koşullarda gerçekleştirilmektedir. Deneyimli doktorlarımız aracılığı ile sunduğumuz cerrahi sünnet hizmetimiz steril koşullarda uygun yöntemler ve son teknoloji ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Modern cihaz ve ekipmanlar ile gerçekleştirdiğimiz cerrahi sünnet hizmetimiz çocukların psikolojik açıdan zarar görmemesi ve komplikasyonların minimuma indirilmesini amaçlamaktadır. Alanında uzman doktor ve ekip arkadaşlarımız modern cihaz teknolojilerinden faydalanarak en sık tercih edilen sünnet seçeneği olan cerrahi sünnet hizmeti sağlamakta olup, sünnet öncesi ve sonrasını en profesyonel şekilde yönetmektedirler.

Korkmaz Sünnet Ailesi

Korkmaz sünnet ekibi olarak çocuklarınız için en uygun koşulları sağlayarak profesyonel sünnet hizmetini sunuyoruz. Hem sağlık açısından hem estetik açıdan çocuğunuzun en rahat edeceği biçimde sünnet hizmetini gerçekleştiriyor aynı zamanda herhangi bir travma oluşumunun önüne geçiyoruz. Sünnet halk arasında oldukça basit bir işlem olarak bilinse de oldukça farklı birçok komplikasyonu bulunmaktadır bu nedenle uzman kişilerden destek alınarak bu hizmetin en uygun koşullarda gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çocuğunuzun ileriki hayatını olumsuz etkileyebilecek birçok farklı komplikasyondan korumak ve uzman doktorlardan hizmet almak için sizler de bizleri tercih edebilirsiniz.

  • Korkmaz sünnet ailesi yalnızca cerrahi sünnet hizmeti sağlamaktadır.
  • Cerrahi sünnet hizmeti alanında uzman doktorlarımız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.
  • Cerrahi sünnet hizmeti sayesinde sizler de çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde sünnet işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Cerrahi Sünnet Hizmeti

Profesyonel cerrahi sünnet hizmeti uzun yıllardır en sık tercih edilen sünnet seçeneği olup, en az komplikasyonun geliştiği bir sünnet türüdür. Sünnet hastanesi arayışında iseniz hem steril koşullarda hizmet alıp hem çocuğunuzun minimum psikolojik hasarla atlatacağı bir sünnet hizmeti almak istiyorsanız sizler de alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve doktorlarımız ile sunduğumuz sünnet hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?