Korkmaz Sünnet Kliniği

Anasayfa » Korkmaz Sünnet Kliniği

Korkmaz  istanbul sünnet klinik 1989 yılından bu yana profesyonel ekibi ve özenle hazırlanmıştır. Sünnet kliniğimiz ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar bir çok çocuğun konforlu ve korkusuz başarılı bir şekilde sünnet operasyonu geçirmesini sağlıyoruz. Korkmaz Sünnet Kliniği yıllar içerisinde yapmış olduğu başarılı operasyonlar sayesinde bir çok kişi tarafından bilinir ve tavsiye edilir hale gelmiştir. Korkmaz Sünnet Kliniği adı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlık Herşeyden Önce Gelir

Sağlıklı sünnet operasyonuHangi operasyon olursa olsun herhangi bir tıbbi müdahalenin birincil önceliği hijyen ve uzmanlıktır. Bu konuda prensiplerinden ödün vermeyen klinik ayrıca güler yüzlü personeli ile her daim çocukların yanında yer alır. Küçük (bebek) yaştaki çocukların sünnet operasyonuna korkuyla yaklaşması sık görülen ve son derece doğal bir durumdur. Bu konuda tecrübeli olan Korkmaz Sünnet Kliniği, aileler ne zaman güvenilir sünnetçi arasa akla ilk gelen klinikler arasında yer alır. Hem aileler hem de çocuklar için son derece önemli olan bu özel günde herhangi bir problem yaşanmaması herkes için büyük önem taşır.

Sünnetin Çocuklardaki Piskolojik Etkisi

Çocukların ruhsal ve fiziksel sağlıklarının ön planda tutulduğu hijyenik bir ortamda gerçekleştirilen operasyonlar günü problemsiz bir şekilde atlatmanızı sağlar. Kliniğimiz yılların getirdiği tecrübe sayesinde bir çok ailenin bu mutlu gününde yanında yer almanın haklı gururu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?