tren

Sünnet Fotoğrafçısı

Anasayfa » Sünnet Fotoğrafçısı

Sünnet erkek çocukları için hem dini hem de sağlık açısından gerekli olan operasyonlardandır. Bu operasyon anının ölümsüzleştirmesi ailelere ve çocuğa hatıra kalması açısından çok önemlidir. Bu nedenle bizler Korkmaz Sünnet Kliğini olarak sünnet fotoğrafı hizmeti veriyoruz. Erkek çocuklarının sünnetini yerimizde yaptıran müşterilerimize ekstra hizmet olarak sünnet fotoğraflarının çekilmesini sağlıyoruz.

Sünnet hem çocuklar hem de aileler için oldukça önemli bir operasyondur. Bir çocuğun erkekliğe ilk adımı olarak da adlandırılan sünnet geleneksel bir değer olması sebebiyle de büyük önem taşır. Aileler bu önemli günün heyecanını ilerleyen yıllarda da yaşamak için günün neredeyse her anını hatırlamak ister. Her detayı özenle planlanan bu büyük günü yıllar boyunca unutulmaz kılmak için sünnet fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz.

Bütün aile fertlerinin bir araya toplandığı ve tanıdığınız herkesin yanınızda olduğu fırsatı her an yakalayamayacağınızdan dolayı sünnet fotoğrafçısı ile çalışmak sizlere herkesin bir arada olduğu güzel anı bir ömür boyu saklamanızı sağlayacaktır.

Sünnet Fotoğrafçısının Gerekliliği

Profesyonel fotoğrafçılar doğru anı yakalamak konusunda ustalaşmış kimselerdir ve o anki doğru açıyı, doğru ışığı ve kompozisyonu yakalayarak mükemmel fotoğraflar çekmek için çalışmaktadırlar. Diğer taraftan fotoğrafçıların kullandıkları profesyonel ekipmanlar fotoğraflamaya özel olarak geliştirildiği için sonuçlarda çok büyük farklar görülecektir. Aileler o kalabalık günün içerisinde fotoğraf ya da çekmeye pek uygun olmayabilir. Bundan dolayı gün içerisinde yaşanan bir çok özel an da gözden kaçacaktır. Ayrıca bir çok kişi fotoğraf ve fotoğrafçılık işinde olmadığı ya da bununla ilgili herhangi bir eğitim almadığı için ışık ve diğer bir çok etmen gibi fotoğrafı yakından etkileyen anın şartlarına hızlı reaksiyon veremeyeceği için ortaya kötü sonuçlar çıkacaktır. Kötü açı ve ışık kompozisyonlarına sahip olan fotoğrafları kimse saklamak istemeyeceği için bu önemli günde işinin ehli birisi ile çalışmak son derece önemlidir.

Sünnet Fotoğrafı Çekiminin Detayları

Geçmişte sünnet merasimleri düğün esnasında yapılıyordu. Ancak steril şartların sağlanamaması nedeniyle günümüzde steril ortamda yapılması tercih ediliyor. Fakat fotoğrafın çekilmemesi durumu insanların tercih etmemesine neden olduğu için bizler olarak sünnet hizmetimize ek olarak sünnet fotoğrafçısı olarak hizmet sunuyoruz. Böylelikle hem sünnetin uzman ekibimiz tarafından steril ortamda yapılmasını sağlıyoruz hem de ailelerle hatıra bırakıyoruz.

Sünnet Çekimi Zamanlaması

Sünnet fotoğraf çekimi hizmetini 3 farklı şekilde veriyoruz.

Bunlar;

  • Sünnet öncesi fotoğraf çekimi
  • Sünnet esnası fotoğraf çekimi
  • Sünnet sonrası fotoğraf çekimi

Yerimizi tercih edenler 3 farklı şekilde fotoğraf çekim hizmetimizden yararlanabiliyorlar.

Sünnet öncesinde sünnet kıyafeti giymiş olan çocukların aileleri, arkadaşları veya yakınlarıyla fotoğraflarını çekiyoruz. Operasyon anının hatıra olarak kalmasını isteyenler için operasyonu kesintisiz çekerek müşterilerimize kayıtları veriyoruz. Sünnet sonrasında ise sünnet olan çocuğun yanında bulunan aile fertleriyle fotoğraflarının çekilmesini sağlıyoruz.

Sünnet Heyecanı

Büyük Tören, heyecanlı ve unutulmaz bir organizasyon olan sünnet düğününde sünnet yeri oldukça fazladır.

Uzman sünnetçi tarafından gerçekleştirilecek olan operasyon aslında bir çocuğun erkekliğe attığı ilk adımdır. Geçmişte sünnet operasyonunun sünnet düğünü ile aynı ortamda yapılması gibi bir alışkanlık olsa da bu alışkanlık artık ortadan kalkmaktadır.

Fotoğraf Ve Video Çekiminde Deneyimli Fotoğrafçılar

Sünnet fotoğraflarının fotoğraf çekimi konusunda deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi kalitesiz fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu nedenle bizler yerimizde çekilecek fotoğrafların fotoğraf çekiminde deneyimli personelimiz tarafından yapılmasını sağlıyoruz. Bu sayede personelimiz doğru ışık pozisyonuna göre çekimleri gerçekleştirerek müşterilerimizin kaliteli anı fotoğraflarına sahip olmalarını sağlıyoruz.

Sünnet öncesi, esnası ve sonrasında yaptığımız çekimler fotoğrafla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda tüm sünneti içeren video çekimi yaparak video kayıtlarını teslim ediyoruz. Böylelikle video aile toplantılarında izlenerek anılar yad edilebiliyor.

Sünnet Operasyonu Esnasında Fotoğraf Çekimi

Öncelikle operasyonun sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için gereken hijyen ve şartlar sağlandıktan sonra aileler yerimizde geçen süreci de ölümsüz kılabilmektedir.

Sünnet Fotoğrafı Çekiminde Uygun Fiyatlar

İstanbul Eyüp’te hizmet veren sünnet olarak ekstra hizmet olarak sunduğumuz sünnet fotoğrafı çekimini uygun fiyatlar karşılığında yapıyoruz. Fotoğraf çekimi talep eden müşterilerimiz sünnet için randevu alırken bizlere fotoğraf çekimi isteklerini de iletiyorlar. Bu sayede onlara fiyat bilgimizi vererek kabul etmeleri durumunda fotoğraf çekimini sünnetin istedikleri aşamasında gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?