tren

Sünnet Fiyatları 2021

Sünnet Fiyatları 2021
01.01.2021
5.290

Korkmaz Sünnet Kliğiniği, 1989 senesinden beri İstanbul şehrinde bu hizmeti veriyor. Uzman ve tecrübeli doktorlar ile bu hizmeti sağlıyorlar. Çocukların, sünnet olurken korkmaması için gereken tedbirleri alıyorlar. Bugüne kadar birçok çocuğu sünnet eden bu firma, herkes tarafından tavsiye ediliyor. Siz de çocuğunuzu ya da bebeğinizi gönül rahatlığıyla bu firmada sünnet ettirebilirsiniz. Sünnet operasyonundan sonra da tedavi takibi birkaç ay boyunca devam ediyor. Üstelik bu tedavi takibi için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Ücret Hakkında

Ortalama sünnet fiyatları incelendiğinde bu firmanın, hizmetini diğer firmalara göre daha makul bir ücret karşılığında yerine getirdiği görülüyor. Özellikle işlerinde sağlığı ve konforu ön planda tutmaları, bu firmanın tercih edilmesindeki başlıca nedenler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra her daim müşterilerini gülerek karşılayan çalışanları sayesinde teşekkürü hak ediyor.

Sağlık Hakkında

Bu firma sağlığı her zaman ön planda tutuyor. Bunun için her kişiye özel sünnet araç ve gereçleri kullanıyorlar. Her sünnet sonrası tüm malzemeleri değiştiriyorlar. Bu şekilde sağlığı ve konforu üst düzeyde tutmayı başarıyorlar.

Psikolojik Unsur

Sünnet, özellikle ruhsal gelişimini sağlamamış çocuklar üzerinde önemli bir etki bırakabilir. Çocukların üzerinde kötü bir etki bırakmaması için gerekli tedbirler alınıyor. Sünnet operasyonunun korkusuz ve acısız bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Çünkü bu durumda çocuk ya da bebek üzerinde psikolojik bir etki bırakmamış oluyor. Uzman doktorlar sayesinde çocukları korkutmadan sünnet operasyonu gerçekleştiriliyor.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Derya AKKURT dedi ki:

    Dün aksam 8 yaşında oğlumu sünnet etdirdimm..inanin bukadar herşeyin güzel olabilecegine ve kusursuz olacağını hiç tahmin bile edemedim…Turgut beyin ve ekibinin olağanüstü yeteneği,yaklaşımı, içtenliği,samimiyetleri bize inanilmaz unutamiyacagimiz bir gün yasatmasiii,….bunun bir tarifi yok…kendilerine ne kadar teşekkür etsek de az kalır…kesinlikle gözünüz kapali ,hiç tereddütsüz teslim edebilirsiniz evlatlarınızi…..biz hepsinden ayrı ayrı inanılmaz memnun kaldikk

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?