tren

Tavsiye Edilen Sünnetçi

Tavsiye Edilen Sünnetçi
14.01.2021
1.489

Türkiye’de dini gereklilik olarak gerçekleştirilen sünnet aynı zamanda erkek çocuklarına sağlık için yaptırılması gereken bir işlemdir. Bu işlemin doğru bir şekilde yapılması için uzman hekim ve sünnetçilerden yararlanmak gerekir. Özellikle mikrop kapma olasılığının yaşanmaması adına ortamlarda yapılması önerilir. Biz İstanbul Korkmaz Sünnet olarak 1989 yılından beri erkek çocukları için sünnet hizmeti veriyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde erkek çocuklarının zarar görmeden sünnet olmalarına yardımcı oluyoruz.

Başarılı Operasyonlarıyla Adından Söz Ettiren Sünnet

30 yıldır erkek çocukları için başarılı sünnet organizasyonları gerçekleştiriyor. Operasyonlarının başarılı olması sebebiyle uzun yıllardır tavsiye sünnetçi olarak hizmet veriyoruz. Çocukların operasyon öncesi rahatlatılması ve operasyon sonrasında rahat hissetmeleri adına her türlü hizmeti veriyoruz. Operasyonu titiz ve ağrısız şekilde gerçekleştirdiğimiz için çocukların sünnet korkularını yenmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca onların kendilerini mutlu hissedecekleri bir ortamda sünnet olmalarını sağlıyoruz. Operasyonların doğru yapılmasını sağladığımız için çocuklar 3-7 gün içinde sağlıklarına kavuşarak rahat hareket etmeye başlıyorlar.

Sünnet Operasyonları İçin Randevu Alma Yolu

İstanbul Eyüpsultan semtinde bulunan sünnet çocukları randevulu olarak ağırlıyoruz. Çocukların gerekli kontrollerini gerçekleştirdikten sonra sünnet operasyonunu gerçekleştiriyoruz. Çocukları için sünnet randevusu almak isteyenler için e-randevu sistemimizle hizmet veriyoruz. Form dolduran kişiler isteklerini bizlere ileterek operasyon için randevu alabiliyorlar. Sünnet için bizi tercih eden kişilerin istekleri doğrultusunda sünnet fotoğrafı çekimi hizmeti de sunuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?