tren

Özel Hastane Sünnet Fiyatları

Özel Hastane Sünnet Fiyatları
29.05.2023
1.263

Özel hastanede sünnet yaptırmak isteyenler sünnet yapan hastaneler araştırması yaparak tedavi süreci hakkında bilgi edinebilirler. Çoğunlukla belli sezonlarda daha yoğun olan özel hastaneler çocukların sünnet işlemleri için tedavi sürecini başarılı bir şekilde gerçekleştirirler. Devlet hastanelerinde olduğu gibi sigortalılık durumu aranmadığı için belirli bir ücret karşılığında sünnet yapılabilmektedir.

Özel hastane sünnet fiyatları uygulamayı yapacak olan hastanenin yer aldığı bölge, hastanenin sunduğu imkanlar ve doktorların derecesine göre göre değişkenlik göstermektedir. Özel hastanede yapılan sünnetin ücreti ile kamu hastanelerinde yapılan sünnet ücreti arasında belirli farklar bulunur.

Sünnetin Sağlık Açısından Yararları Nelerdir?

Sünnetin sağlık bakımından yararları şu şekildedir:
·        Sünnetten sonra penisin temizlenmesi normale göre daha kolaydır. Sünnet yapılmayan penisin temiz olması için deri geriye çekilmeli ve altında birikinti kalmamalıdır.
·        Sünnetsiz erkeklerde sünnetli erkeklere oranla daha fazla idrar yolları enfeksiyonu görülür. Bunun yanı sıra cinsel yolla bulaşan hastalıklar da sünnetsiz erkeklerde daha sık ortaya çıkar.
·        Sünnetsiz penisin ucunda darlık sorunu görülebilir. Bu darlığa bağlı sünnet derisi yeterli oranda geri çekilemez ve peni başında inflamasyon ortaya çıkar.
·        Penis kanseri sünnetsiz erkeklerde daha sık ortaya çıkar. Bunun yanında sünnetli erkeklerin cinsel partnerlerinde rahim kanseri çıkma ihtimali çok daha azdır.

Özel Hastane Sünnet Muayenesi Nasıl Olur?

Sünnet yapan hastaneler belirli yaşa gelmiş ve sünnetin yapılabileceği gelişimsel süreci tamamlamış olan çocuklara sünnet işlemi yapmaktadır. Özel hastaneler ile yapılacak olan sünnet tedavileri için istenilen tarihte ön rezervasyon oluşturulabilir.

Özel hastane sünnet fiyatları için internet sitesi üzerinden hastanelerin e-posta adresleri ya da telefon numaraları kullanılabilir. Randevu oluşturma sürecinde özel hastanelerde yer alan doktorların tercihi de kişi tarafından belirlenebilmektedir.

Bizler Korkmaz Sünnet Kliniği olarak bünyemizde yer alan profesyonel doktorlarımız ile çok başarılı bir şekilde işlemlerimizi tamamlıyoruz. Son teknoloji uygulamalarımız ve alanında uzman sağlık çalışanlarımız ile sünnet yapılacak olan çocukların korkmadan ameliyat olabilmesini sağlıyoruz. Sünnet işlemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ön rezervasyon oluşturmak için iletişim adreslerimizden irtibata geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?