tren

Sünnet İşlemi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Sünnet İşlemi Ne Zaman Yapılmalıdır?
13.08.2020
732

Sünnet işlemi, çocuğun doğumundan itibaren her yaşta gerçekleştirilebiliyor. Fakat burada önemli olan nokta, sünnetin cerrahi kurallara uygun olarak ve steril bir ortamda yapılmasıdır. Çocukların sünnet edileceği zaman konusunda önerilen, çocuk doğduktan sonra, hastanedeyken işlemin gerçekleşmesidir. Çünkü böyle bir durumda çocuğun psikolojisi açısından herhangi bir sorunla da karşılaşılmamış olur. Fakat yine de sünnet işlemi, 2-4 yaş aralığı dışında, çocuğun herhangi bir döneminde gerçekleştirilebilir.

Sünneti Kim Yapmalıdır?

Sünnet işlemi ne zaman yapılır, bu elbette önemlidir. Fakat bundan daha da önemli olan, sünnet işlemini kimin yapacağıdır. Bu operasyon elbette alanında deneyimli ve uzman kişiler tarafından, ameliyathane ortamında ve cerrahi prensipler ihlal edilmeden yapılmalıdır. Aksi halde ortaya sorunlar çıkabilir. Bu sorunların yaşanmaması adına güvenilir bir sünnetçi ya da sünnet ile iletişime geçmelisiniz. Bu noktada biz, Korkmaz Sünnet olarak sizlere uzman doktor ve cerrahlarımızla hizmet vermekteyiz. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve çocuğunuzu güvenilir ellere teslim etmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sünnet Yaptırılacak Ortamın Sağlık Açısından Önemi

Sünnetin yapılacağı ortamın her türlü hijyen kuralını sağlamış olması gerekir. Bunun dışında sünnet gerçekleştikten sonraki sürecin de enfeksiyon riskini önlemek adına doğru şekilde planlanması gerekir. Korkmaz Sünnet hem sünnet sırasında, hem de sünnet işlemi sonrasında gerekli tüm önlemleri almakta ve her türlü desteği sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Korkmaz Sünnet Kliniği
Korkmaz Sünnet Kliniği
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?